Management van 1000+ sprekers
Altijd de beste prijs
Binnen 24 uur offerte
Boekingsgarantie
20 jaar ervaring
Gemiddelde beoordeling: 9,0
Info & boekingen
Gerard Ekdom Copyright foto: Jasper Zwartjes en NPO Radio 2

Gerard Ekdom als spreker boeken

Gerard Ekdom wist al vroeg dat hij diskjockey wilde worden. En dat is gelukt. Intussen is hij een gelauwerde radio- en televisiepresentator bij de AVRO. Ook bedrijven en instellingen kunnen Gerard Ekdom inhuren als presentator.

Prijsindicatie
€ 2.000 tot € 5.000
Te boeken als
Talen
  • Snel contact met Gerard Ekdom
  • Binnen 24 uur een vrijblijvende offerte
  • Scherpe marktconforme prijzen
  • Meer dan 19 jaar ervaring
  • Begeleiding tot na het evenement
  • Boekingsgarantie via CLC-VECTA

Gerard Ekdom wist al vroeg dat hij diskjockey wilde worden. En dat is gelukt. Intussen is hij een gelauwerde radio- en televisiepresentator bij de AVRO. Ook bedrijven en instellingen kunnen Gerard Ekdom inhuren als presentator.

Diskjockey
Gerard Ekdom begint zijn carriere als diskjockey bij Radio De Bilt, Stadsomroep Utrecht en New Dance Radio. In 1998 kan hij aan de slag bij 3FM. In september 1999 verhuist Ekdom van de nacht naar de zondagochtend en presenteert hij voor de AVRO het programma EKDOM! Spoedig wordt hij ook vaste presentator van Arbeidsvitaminen.  Sinds 2010 presenteert hij op 3FM van maandag tot en met donderdag tussen 12.00 uur en 14.00 uur het programma Effe Ekdom. Naast Effe Ekdom presenteert hij tot 2012 op de vroege zaterdagochtend tussen 04.00 en 07.00 uur het programma Ekdom In De Nacht.  Sinds september 2006 is hij bovendien op vrijdagavond van 19.00 uur tot 22.00 uur te horen in het programma Ekstra Weekend, dat hij samen met Michiel Veenstra presenteert.

Serious Request
In 2011 winnen Gerard Ekdom en Michiel Veenstra de De Gouden RadioRing voor Ekstra Weekend. Bovendien krijgt Ekdom de Zilveren RadioSter (man) voor beste radiopresentator tijdens Het Radio-Gala van het Jaar. Op Het RadioGala van het Jaar 2012 wint Ekdom wederom de Zilveren RadioSter (man) en krijgt hij ook weer De Gouden Radioring, nu voor zijn programma Effe Ekdom.  In oktober 2008 publiceert Ekdom zijn autobiografie, getiteld Ik Zal Kijken Wat Ik Voor Je Kan Doen. Hij is ook nauw betrokken bij de actie Serious Request van 3FM.

Op de buis
Steeds vaker is Gerard Ekdom op de buis te zien. In 2011 presenteert hij samen met Art Rooijakkers het programma Fort Boyard bij de AVRO op Nederland 3. Vanaf september 2012 presenteert hij voor de AVRO een wekelijks muziekprogramma onder de naam Toppop3 en vanaf november 2013 leidt hij het muziekprogramma Join the Beat in goede banen. In 2012 wint Ekdom tijdens het Gouden Televizier-Ring Gala de Televizier Talent Award.

Gerard Ekdom is te boeken als presentator.

Meer informatie & boekingen

Gerard Ekdom inhuren als spreker voor uw congres of seminar doet u snel en gemakkelijk via Quality Bookings. Neem contact met ons op voor aanvullende informatie over de voorwaarden. We helpen je graag!

Celine
  • Snel contact met Gerard Ekdom
  • Binnen 24 uur een vrijblijvende offerte
  • Scherpe marktconforme prijzen
  • Meer dan 19 jaar ervaring
  • Begeleiding tot na het evenement
  • Boekingsgarantie via CLC-VECTA
Bekijk alle sprekers