Artiestenbureau

Voor het boeken van artiesten bent u hier aan het juiste adres.
Bij artiestenbureau Quality Bookings boekt u uitsluitend professionele artiesten.
Artiestenbureau

Winston Gerschtanowitz blijft bij RTL Boulevard

Gepubliceerd op 30 augustus 2011

Winston Gerschtanowitz ontkent de geruchten dat hij zou willen stoppen met zijn tv-programma RTL Boulevard. “Daar is absoluut niets van waar“, vertelt de RTL 4-presentator in weekblad Story. Op dit moment zit Gerschtanowitz al drie jaar bij het showprogramma en hij wil graag nog even verder. “In april heb ik mijn contract met drie jaar mogen verlengen. Nog iedere avond geniet ik ervan om het programma te presenteren. En zo lang RTL 4 dat wil, blijf ik dat met alle plezier doen.”
Ook RTL ziet Gerschtanowitz graag langer in RTL Boulevard. “Winston Gerschtanowitz is sinds 2008 van de partij en zal binnenkort de langstzittende host van RTL Boulevard worden“, zegt een woordvoerder van het tv-station.

RTL Boulevard bestaat op maandag 5 september precies tien jaar. Er kijken dit jaar tot nu toe gemiddeld een miljoen mensen naar de showrubriek.

 

Gerelateerde artiesten
Winston Gerschtanowitz

Winston Gerschtanowitz blijft bij RTL Boulevard