- Home
- Artiest boeken
- Het Goede Doel
Het Goede Doel
Het Goede Doel is in 2010 weer live op de Nederlandse podia te zien!
Het Goede Doel boeken: Henk Westbroek en Henk Temming zijn in 2008 beperkt beschikbaar voor optredens op festivals en feesten. In het najaar van 2008 staat reeds een exclusieve theatertour gepland.
Afgelopen jaar werkten Henk en Henk intensief samen aan ‘Gekkenwerk’, de nieuwe CD van Het Goede Doel, die zeer binnenkort op bijzondere wijze zal worden gepresenteerd. Tijdens deze samenwerking bleek de magie tussen Henk en Henk nog steeds erg bijzonder te zijn.
In december van het jaar 2001 kwam de band nog éénmaal bij elkaar om twee concerten te geven in de HMH te Amsterdam. Deze optredens stonden in het teken van ’10 jaar gelukkig uit elkaar’ en de beeldregistratie die hiervan werd gemaakt verscheen vorig jaar op DVD en was qua verkoop een groot succes. De twee artistiek gelijkgestemden zijn de oorspronkelijke vertolkers van hits als ‘Belgie’, ‘Nooduitgang’, ‘Sinterklaas’, ‘Gijzelaar’, ‘Alles geprobeerd’, ‘Hou Van Mij’, etc in 2008 weer het podium gaan bestijgen.
Henk Westbroek en Henk Temming: een combinatie die uniek blijft.
Het Goede Doel is zowel te boeken op feesten en festivals als op bedrijfsfeesten.
Labels: Het Goede Doel boekingen, Het Goede Doel inhuren, Het Goede Doel offerte, Het Goede Doel prijs, Het Goede Doel informatie, Het Goede Doel boekingskantoor, Het Goede Doel kosten
U kunt ook kiezen uit:
Vindt u niet wat u zoekt? Als u ons contactformulier invult helpen wij u graag verder!
Wilt u Het Goede Doel boeken? Neem contact op voor de mogelijkheden.
![]() | € 10.000 en hoger |
